Grafika informująca o konferencji podsumowującej projekt PNM z logotypami MEN, NPZ i „Profilaktyka na miarę”.

Konferencja podsumowująca projekt – rezerwacja miejsc

na wstępie dziękujemy za wypełnienie formularza z wstępną deklaracją uczestnictwa w konferencji. Cieszymy się, że spotkamy się z Państwem w listopadzie w Lublinie. Przypominamy o możliwości uczestnictwa w konferencji także online.

Dzisiaj rozpoczynamy otwartą rejestrację na konferencję dla szkolnych specjalistów (psychologów, pedagogów), nauczycieli, rodziców i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

UWAGA! REJESTRACJA DOTYCZY ZARÓWNO OSÓB, KTÓRE ZAREZERWOWAŁY WCZEŚNIEJ MIEJSCE, JAK TAKŻE NOWYCH OSÓB ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM W KONFERENCJI.

UWAGA! REJESTRACJA BĘDZIE MOŻLIWA DO 15 LISTOPADA 2024 R. (PIĄTEK)

Konferencja pt. „Działania wychowawcze i profilaktyczne w środowisku szkolnym – diagnoza, program wychowawczo-profilaktyczny szkoły i placówki, ewaluacja”.

Miejsce: Lubelskie Centrum Konferencyjnym w Lublinie
Termin: 25 listopada 2024 r. (poniedziałek), w godz. 10:00-18:00.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji są dostępne na podstronie: konferencja.profilaktykanamiare.pl