Nauczycielka ze smartfonem stoi pośrodku klasy, w której uczniowie pracują na laptopach. Napis o rozpoczęciu badań.

Rozpoczęcie badań ewaluacyjnych w szkołach i placówkach w 2023 r.

Platforma do diagnozy została uruchomiona.
Można rozpocząć badania ewaluacyjne.

• Dziękujemy za uczestnictwo w webinarze, który odbył się 9 listopada br., w godz. 10:00– 11:30. Spotkanie online dotyczyło najważniejszych informacji związanych z prowadzeniem badań ewaluacyjnych i Platformą do diagnozy. Nagranie z webinaru będzie dostępne na Portalu informacyjno-edukacyjnym w piątek, 10 listopada br.

• Terminarz konsultacji online, które będą prowadzone podczas badań ewaluacyjnych, opublikujemy w poniedziałek, 13 listopada br.

Wszystkie bieżące informacje dotyczące przebiegu badań ewaluacyjnych oraz spraw związanych z Platformą do diagnozy będą dostępne na podstronie: Realizacja badań ewaluacyjnych na poziomie szkół i placówek w 2023 r.

Pozdrawiamy,
Zespół projektu Profilaktyka na miarę