Nauczycielka ze smartfonem stoi pośrodku klasy, w której uczniowie pracują na laptopach.

Badania ewaluacyjne w szkołach i placówkach w 2023 r.

prace prowadzone przez Informatyczne Centrum Edukacji i Nauki dotyczące wydajności Platformy do diagnozy dobiegają końca. Przygotowane przez nasz zespół projektowy narzędzia do badań są  wprowadzane na Platformę.
Otrzymaliśmy też akceptację MEiN dotyczącą terminu prowadzenia badań.

Badania ewaluacyjne
Od 6 listopada 2023 r. (poniedziałek) rozpoczynamy badania pilotażowe w szkołach i placówkach. Uczestnicy projektu otrzymają dostęp bezpośrednio w Systemie Informacji Oświatowej. Zakończenie badań przewidziane jest na 8 grudnia 2023 r.

Na początku listopada opublikujemy najnowsze wersje instrukcji: „Instrukcja dla koordynatora badań w szkole lub placówce” oraz „Wypełnianie ankiet na Platformie do diagnozy”. Prosimy o skorzystanie ze wskazówek znajdujących się w instrukcjach przed rozpoczęciem badań.

Materiały będą dostępne na podstronie “Do pobrania” lub na Portalu-informacyjno-edukacyjnym.

Wsparcie uczestników badań – webinar i konsultacje
Zapraszamy na webinar, który odbędzie się 9 listopada, w godz. 10:00-11:30, podczas którego przypomnimy o najważniejszych informacjach związanych z prowadzeniem badań i Platformą do diagnozy.
Link do webinaru: https://tiny.pl/cpv7m

Dodatkowo podczas trwania badań będą prowadzone konsultacje online dla uczestników projektu. Członkowie zespołu projektowego za pośrednictwem  MS Teams  będę wspierać Państwa w realizacji badań.

Terminy konsultacji opublikujemy w późniejszym terminie na stronie projektowej i poprzez pozostałe kanały informacyjne projektu.

Uwaga! Wszystkie bieżące informacje dotyczące przebiegu badań ewaluacyjnych oraz spraw związanych z Platformą do diagnozy będą dostępne na podstronie: Realizacja badań ewaluacyjnych na poziomie szkół i placówek w 2023 r.

Pozdrawiamy,
Zespół projektu Profilaktyka na miarę