Zakończenie badań pilotażowych w 2022 r. _grafika

Zakończenie badań pilotażowych w 2022 r.

Szanowni Państwo,
dziękujemy za zaangażowanie w realizację badań pilotażowych w 2022 r. Dzięki Państwa pracy zebraliśmy ok. 60 000 ankiet od uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Do końca stycznia 2023 będzie trwała analiza wyników po naszej stronie, tak żeby w lutym 2023 r. zaprosić Państwa na szkolenia warsztatowe online z zakresu przekładania wyników szkolnych z badania pilotażowego na treści programów i działania wychowawczo-profilaktyczne.

Nasz projekt realizowany jest w całej Polsce, na ten moment współpracujemy z ponad 300 szkołami i placówkami. Właściwie od czerwca do grudnia br. trwała ciągła rekrutacja, ponieważ dołączali do nas kolejni chętni. W tym czasie spotykaliśmy się na szkoleniach online, wytwarzaliśmy materiały wspierające prowadzenie badań, świadczyliśmy konsultacje telefoniczne i online. Dzięki Państwa wskazówkom, usprawnialiśmy działanie Platformy do diagnozy. Mamy nadzieję, że wsparcie naszego zespołu było dla Państwa pomocne.

W sytuacjach awaryjnych, które mogły, jak wiadomo, zaistnieć podczas realizacji badań w Państwa szkołach lub placówkach (m.in. zmiana koordynatora, długotrwałe zwolnienia lekarskie, bardzo niska frekwencja w szkole lub placówce czy np. późne dołączenie szkoły lub placówki do naszego projektu), prosimy o indywidualny kontakt za pośrednictwem maila – profilaktyka@trzyzero.edu.pl.
Tak samo, jak Państwu, zależy nam na rzetelności w realizacji badań oraz pozyskaniu jakościowych wyników.

Swięta Bożego Narodzenia - zdjęcie przestawiające choinkę i płonącą świecę na czerwonym obrusie

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy Państwu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku zdrowia, spokoju i pomyślności. Niech chwile spędzone w gronie rodziny przyniosą Państwu wiele radości, ciepła i optymizmu.

Zespół projektu Profilaktyka na miarę

Similar Posts