Trwa analiza wyników ankiet zgromadzonych na Platformie do diagnozy MEiN

Trwa analiza wyników ankiet zgromadzonych na Platformie do diagnozy MEiN

Szanowni Państwo,
mimo zakończenia badań pilotażowych w 2022 r., wciąż trwają intensywne prace naszego zespołu projektowego. Skupiamy się na podsumowaniu działań projektowych w 2022 r., analizie merytorycznej korespondencji od Państwa oraz przede wszystkim analizujemy wyniki ankiet zgromadzonych na Platformie do diagnozy MEiN. Po zakończeniu analiz planujemy rozesłać do szkół i placówek e-maile z raportami (luty 2023 r.)

Przygotowujemy się też do pierwszego spotkania online z Państwem dotyczącego przekładania wyników diagnozy na treści programów i działania wychowawczo-profilaktyczne. Planujemy je zrealizować pod koniec lutego 2023 r. O konkretnych terminach (do wyboru 1 z 4 terminów) będziemy informować w późniejszych komunikatach na stronie projektu, Forum uczestników projektu oraz za pośrednictwem sms (do osób, które podały nam numer telefonu komórkowego). 

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub chcecie się podzielić swoimi uwagami dotyczącymi naszych działań projektowych, zachęcamy do skorzystania z poczty elektronicznej (profilaktyka@trzyzero.edu.pl) lub wstawienia posta lub komentarza na Forum uczestników projektu (przestrzeń “Platforma – Bieżące”).

Similar Posts