Nauczycielka ze smartfonem stoi pośrodku klasy, w której uczniowie pracują na laptopach. Napis: zakończenie badań ewaluacyjnych w 2023 r.

Zakończenie badań ewaluacyjnych w 2023 r.

dziękujemy za zaangażowanie w realizację badań ewaluacyjnych w 2023 r. Dzięki Państwa pracy zebraliśmy ok. 40 000 ankiet od uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Dziękujemy także za uczestnictwo w konsultacjach online, liczne maile oraz aktywność na Forum.

Do końca stycznia 2024 r. będzie trwała analiza wyników po naszej stronie, tak żeby w lutym 2024 r. zaprosić Państwa na szkolenia z zakresu roli ewaluacji we sprawdzaniu skuteczności prowadzonych działań wychowawczych i profilaktycznych.

W sytuacjach awaryjnych, które mogły, jak wiadomo, zaistnieć podczas realizacji badań w Państwa szkołach lub placówkach (m.in. zmiana koordynatora, długotrwałe zwolnienia lekarskie, bardzo niska frekwencja w szkole lub placówce), prosimy o indywidualny kontakt za pośrednictwem maila – profilaktyka@trzyzero.edu.pl.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy Państwu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku zdrowia, spokoju i pomyślności. Niech chwile spędzone w gronie rodziny przyniosą Państwu wiele radości, ciepła i optymizmu.

Zespół projektu Profilaktyka na miarę

ięknie udekorowana choinka, stojąca wysoko i promiennie w przytulnym pokoju. Drzewko jest ozdobione błyszczącymi światełkami, kolorowymi ozdobami