Kobieta wskazuje na miejsce siedzące dłonią stojącemu naprzeciwko chłopcu.

Informacje projektowe – czerwiec 2023

Szanowni Państwo, 
przekazujemy kolejne informacje projektowe.

Otwarty laptop z zawieszonymi na krawędzi ekranu słuchawkami

Pod koniec maja br. zakończyliśmy monitorowanie wdrażania działań wychowawczo-profilaktycznych w szkołach i placówkach.

W ramach konsultacji przeprowadzono około 70 indywidualnych spotkań online. Każdy uczestnik projektu miał możliwość zapisania się na dogodne terminy za pomocą systemu rezerwacji. Dodatkowo część osób skorzystała z konsultacji, ustalając termin drogą mailową.

Spotkania konsultacyjne prowadzone były przez dr. Wiesława Poleszaka, dr. Grzegorza Katę, dr. Monikę Baryłę-Matejczuk oraz mgr Judytę Bieniek.

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i aktywne uczestnictwo podczas spotkań😊

Oprócz prac projektowych związanych z pracami na Platformie do diagnozy oraz przygotowaniem raportów i publikacji z rekomendacjami do działań wychowawczo-profilaktycznych w szkołach (jesień 2023 r.), chcielibyśmy wykorzystać nasze kanały informacyjne do przekazywania wiedzy i wymiany doświadczeń na temat psychoprofilaktyki. Planujemy regularnie publikować na Forum uczestników projektu oraz grupie na Facebooku przegląd literatury, raportów i nowości w temacie psychoprofilaktyki, rozwoju czy oświaty.

Po lewej stronie zdjęcia nauczyciel zapisuje notatki, po prawej dziecko zasłania sobie uszy dłońmi.
Zdjęcie przedstawiające męską rękę układającą klocki z ikonkami w kształt piramidy

Mamy świadomość, że wśród uczestników naszego projektu są doświadczeni specjaliści. Cenimy Państwa wiedzę,  dlatego zachęcamy Państwa do komentowania i dzielenia się swoimi wnioskami, strategiami i doświadczeniem z innymi uczestnikami projektu. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz i udostępnianie informacji związanych z psychoprofilaktyką na naszych kanałach. Możecie Państwo również zaproponować tematy, które chcielibyście, abyśmy poruszyli w naszych postach.

Bądźmy dla siebie wsparciem i źródłem inspiracji 😊

Aby uczestniczyć w ww. działaniach, wystarczy włączyć powiadomienia lub co jakiś czas korzystać z forum lub grupy na FB.

Dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaangażowanie w działania projektowe oraz w tworzenie społeczności projektu „Profilaktyka na miarę”.

Pozdrawiamy,
Zespół projektu Profilaktyka na miarę

Similar Posts