Chłopiec i dziewczęta uśmiechnięci wychylają się zza ściany podczas przerwy w szkole.

Informacje projektowe – wrzesień 2023

Dzień dobry w nowym roku szkolnym:)

W tym roku szkolnym kontynuujemy działania w ramach naszego projektu „Profilaktyka na miarę”. Dla osób, które chciałyby sobie odświeżyć informacje, polecamy zapoznanie się z treściami dostępnymi na stronach: profilaktykanamiare.pl, a w szczególności działem Aktualności oraz krótkim podsumowaniem graficznym działań projektowych w 2023 i 2024 r.

W najbliższym czasie prześlemy szczegółowe informacje organizacyjne dotyczące przebiegu tegorocznych badań. Planujemy je realizować zgodnie z harmonogramem projektu na przełomie października i listopada br. Przypominamy się jeszcze ICEiN ws. implementacji poprawek na Platformie do diagnozy, tak żebyśmy wszyscy mieli komfort korzystania z tego narzędzia. Dlatego m.in. nie określamy na ten moment konkretnych terminów dostępu do platformy.

W przypadku pytań dotyczących projektu prosimy o korzystanie ze skrzynki pocztowej profilaktyka@trzyzero.edu.pl lub Forum uczestników projektu, na którym oprócz spraw organizacyjnych publikujemy regularnie posty z przeglądem literatury dotyczącej psychoprofilaktyki i psychologii rozwojowej. Ostatnie posty dotyczyły raportu dotyczącego korzystnego użycia TIK (technologie informacyjno-komunikacyjne) w edukacji uczniów i uczennic z EBD (emotional and behavioral difficulties) oraz wykorzystania psychologii pozytywnej w przygotowaniu uczniów do radzenia sobie z zagrożeniami cywilizacyjnymi XXI wieku.

Pozdrawiamy,
Zespół projektu Profilaktyka na miarę

Similar Posts